Як прибрати жир з живота і боків?

Чому росте живіт?

Надмірна калорійність харчування. Незважаючи на те, що більшість повних людей схильні списувати свої пишні форми на генетику і вікові зміни, саме надлишок надходить з їжею, яка є найбільш значущим чинником в наборі зайвої ваги.

 • Солодке. Крім того факту, що солодка їжа містить калорії, які вирушають прямо в жирові депо, подібна їжа лише розпалює почуття голоду, змушуючи людину знову і знову шукати підживлення в солодкому. Час, необхідний для повного засвоєння калорій однієї банки коли становить 30-40 хвилин, тоді як порція м’яса з гарніром із зелених овочів, рівнозначна за кількістю калорій, буде перетравлюватися і засвоюватися від 3 до 5 годин.
 • Жирне. Зв’язок між споживанням харчового жиру і набором жиру на тілі далеко не такий простий, як багатьом здається. Більшість видів природних жирів швидше корисні для здоров’я, а їх виключення з раціону загрожує порушенням обміну речовин. Проблема жиру полягає в переїданні і шкідливому поєднанні нутрієнтів в продуктах – майже вся «неправильна» жирна їжа містить істотну кількість простих вуглеводів.
 • Солоне. Здається така непомітна, звичайна кухонна сіль є найсильнішим підсилювачем смаку. Скоротивши кількість солі в продуктах ви істотно скоротите і їх споживання, оскільки їжа буде здаватися позбавленою смаку. Крім того факту, що сіль змушує переїдати, вона збільшує затримку рідин в організмі, що є ще однією важливою причиною набору зайвої ваги.

Сидячий спосіб життя. Важливо розуміти, що скорочення фізичної активності призводить до набору жиру лише при високій калорійності харчування. Більшість систем схуднення початку минулого століття будувалися скоріше на мінімізації руху, а не на пробіжках та аеробіки.

Гормональні проблеми. Із загальної кількості людей, що мають підвищену масу тіла, лише одиниці дійсно мають генетику, схильну до повноти. Навіть порушення обміну речовин через низький споживання йоду в харчуванні досить рідкісні.

Жир на животі: наслідки

 1. Зниження інтелектуальних можливостей. Все більше наукових досліджень говорять про те, що ожиріння знижує масу мозку, знижуючи інтелектуальні здібності людини. Споживання великої кількості простих цукрів також відіграє негативну роль.
 2. Зниження рівня тестостерону. Чим більше жиру зберігає на собі чоловіче тіло, тим сильніше цей жир впливає на перетворення тестостерону в естроген. Результатом стає ріст грудей за жіночим типом, зниження м’язової маси і зниження лібідо.
 3. Хронічні порушення здоров’я. Надмірна вага і великий живіт є серйозним чинником порушення метаболізму та імунітету. Внутрішні органи зміщуються від свого нормального положення, зростає навантаження на кістки і суглоби, змінюється хода.
 4. Посилення ожиріння. Наявність навіть середнього живота запускає небезпечний механізм подальшого набору ваги. Чим активніше чоловік ігнорує свою зайву вагу, чим швидше ця зайва вага зростає, створюючи все більш серйозні ризики для здоров’я.

Як прибрати жир з живота і боків?

 1. Перегляньте ваше звичне харчування. Боротьбу із зайвою вагою необхідно починати не з ударних занять спортом і жорстких дієт а з плавної зміни харчування, скорочення в раціоні кількості їжі з високим глікемічним індексом, збільшення частки овочів і свіжих фруктів. Чим акуратніше ви перейдете до справжньої дієті, тим довше ви зможете на ній перебувати і тим легше вам дасться повернення до нормальної ваги і плоскому животу.
 2. Ставте щомісячну мету. Чим більш конкретна ваша мотивація, тим більше шансів досягнення успіху. При цьому сталість набагато важливіше одиничного зусилля. Почніть з таких цілей, як «схуднути на 5 кг за місяць» або «прибрати 5 см з талії за місяць» – за півроку це мінус 30 кг або мінус 30 см талії. Якщо ж ви поставите перед собою нереально велику мету («скинути 15 кг за тиждень»), ви легко про неї забудете і повернетеся на самий початок.
 3. Почніть просту дієту. Пам’ятайте про те, що дієти для зниження ваги показують набагато більшу ефективність на чоловіках, ніж на жінках. Дотримання навіть таких простих дієт, як середземноморська або палеодієта здатна помітно знизити вагу вже в перші тижні без будь яких фізичних активностей. Однак утримайтеся від спокуси швидких результатів і не переходьте до агресивних дієт, оскільки зігнана вага повернеться.
 4. Акуратно переходьте до спорту. Якщо ви ніколи не займалися бігом, не потрібно намагатися різко привчати свій організм до щоденної пробіжки по 30 хвилин. Результатом скоріше будуть болі в колінах, а не втрата зайвої ваги. Крім цього чоловіки найчастіше схильні переоцінювати витрати калорій від фізичної активності, швидко повертаючись в звичайний режим харчування і знову набираючи вагу.
 5. Вивчіть наукові матеріали на тему спалювання жиру. Після того, як ви відзначите перші результати зниження ваги, вивчіть «теоретичну частину» – ми вже писали про те, як правильно худнути. Зрозумівши, як саме організм позбавляється від зайвого жиру, ви зможете направити свої зусилля на те, що дійсно працює, а не витрачати час на виконання безглуздих вправ для схуднення, які абсолютно не впливають на розмір талії.
 6. Замініть жир на м’язи. Набір мускулатури не тільки збільшить рівень тестостерону в організмі, істотно прискорюючи таким чином натуральне спалювання жиру але і поверне вам упевненість в собі і підвищить сексуальну привабливість. Однак важливо розділяти мети по спалюванню зайвого жиру і по набору м’язів – на жаль, організм не може їх ефективно поєднувати.
 7. Зміцнюйте м’язи живота. Переходити до виконання вправ для зміцнення черевного преса необхідно лише після того, як ви зможете приховати живіт під футболкою. Пам’ятайте про те, що кубики преса є у кожної людини, однак у багатьох вони приховані під шаром жиру. Виключно правильне харчування, а не фізичні вправи, здатні позбавити від зайвої ваги і зробити живіт плоским.

Оскільки головною причиною зростання живота у чоловіків є зайва калорійність їжі, дотримання найпростіших правил правильного харчування здатне показати істотне зниження зайвої ваги навіть без додаткових фізичних активностей.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X