Вплив бігу на психічний стан

Основні причини для старту, як правило, фізичні – “я хочу схуднути” або “я хочу покращити свою витривалість“. Більшість з нас, ймовірно, може ставитися до цієї мети, як привід, щоб почати тренуватися частіше, але що змушує нас продовжувати бігати, як тільки ми досягнемо оптимальної маси тіла або фітнес-цілей?

Дослідники виявили, що мотивація продовжувати бігати, переважно пов’язана із загальним психічним станом, саме це і є головною причиною для людей, щоб включити регулярні пробіжки в свою програму. Ще це пов’язано з тим, що заняття спортом сприяють викиду ендорфінів, особливо це стосується бігу, плавання, тенісу, тобто всіх тих видів спорту, займатися якими треба тривалий час. У певний момент тренування ви відчуєте абсолютний кайф від заняття – це і вкаже вам на те, що стався викид ендорфінів. Ось чому вам хочеться повертатися до тренувань знову і знову.

Ендорфін приводить людину до ейфорії (стан блаженства), його ще називають «природним наркотиком» або «гормоном щастя». Будь позитивні переживання піднімаючи рівень ендорфінів в крові.

Хоча втрата ваги і є важливою мотивацією для того щоб почати бігати, існує ще кілька причин по яких люди в якості тренувань вибирають саме біг:

  1. Відмінний засіб боротьби проти нервового напруження;
  2. Не потрібно ніякого спеціалізованого обладнання;
  3. Такий вид тренування не залежить від близькості фітнес-центру;
  4. І це дешево!

Не забудь залишити свою розповідь в коментарях нижче! Чому ти бігаєш або чому вирішив почати бігати?

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X