Винстрол Депот

Винстрол Депот –  це анаболічний стероїд, ін’єкційний, він з’явився в 80 х роках, спочатку його харчувалися критикувати, мовляв він не діє, але насправді він давав непогані результати.

Багато спортсменів його брали і отримували хороші результати. Чим цей стероїд відрізняється від інших? В першу чергу Винстрол Депот речовина розчинена у воді, а не в маслі, як інші стероїди (Ретаболіл, Дека дураболін, Сустанон і ін.) які розчинені в маслі.

Діюча речовина в цьому стероїді – станозолол, цей стероїд майже не затримує воду в організмі і не перетворюється в естроген. Винстрол Депот найкраще приймати з ще з якимось стероїдів, так як він мало містить андрогенних компонентів, найкраще він підходить з Фінаджекта. Дозування Фінаджекта (Параболан) 30 мг плюс Винстрол Депот 50 мг щодня, також його можна приймати в комбінації з такими стероїдами: Оксандролон, Ганабол, Мастерон, Тестостерон Пропіонат і гормони росту. Цей стероїд підходить як для набору м’язів, сили і для підготовки перед змаганнями, так як не затримує сильно рідина в організмі. Тим людям які починають приймати стероїди він підійде в поєднанні з Примоболаном або Дека дураболіном. Ці препарати не дуже сильні і побічні ефекти від них мінімальні.

З плюсів: Те що цей стероїд є більш швидко діючий від інших, препаратів не дуже сильний і побічні ефекти від нього мінімальні (якщо не перевищувати дози).
З мінусів: Його вплив на організм менш тривалий від інших, через це його потрібно приймати частіше (через день або навіть щодня по 50 мг). Його ін’єкції більш болючі, так як він зроблений на основі води.

Побічні ефекти цього препарату: м’язові спазми, головні болі, підвищений тиск, при великих дозах йде навантаження на печінку. Якщо жінка приймає більше 50 мг починаються зміни в голосі, збільшується кількість андрогенів в її організмі, від частих уколів з’являються рубці на тілі.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X