Тренування вдома. Тільки з гантелями

Вже довгі роки, досвідчені атлети і бодібілдери знають, що робота з вільними вагами допомагає наростити обсяг і силу швидше, ніж будь-який інший вид тренінгу. Зараз же, багато хто вважає, що гантелі – це кращий спосіб роботи з вільними вагами, тому що він вимагає баланс. Робота з гантелями ставлять вище, ніж роботу в тренажерах або зі штангою. Ці знання та досвід були підтверджені дослідженнями, які показали, що тренування з гантелями дозволяє швидше досягти потрібних результатів у тренуванні. Цих результатів можна досягти навіть з невеликим часом тренування: 15-30 хвилин

Але, ми забули відзначити ще одну важливу особливість гантель, перед штангою і тренажерами – з ними можна займатися вдома. Для багатьох це особливість є головною перевагою.

Ефективна домашнє тренування

Займаючись за даною програмою всього 20 хвилин, ви можете досягти непоганих результатів вже після шести тижнів тренування. Виконуйте це тренування двічі на тиждень, роблячи відпочинок між тренуваннями як мінімум в 2-3 дні (наприклад, тренування по понеділках і четвергах або по середах і неділях).

Всі сети виконуються до відмови в заданих наборах повторень.

 

Тренування
ВправаСетиПовтори
Жим гантелей лежачи38-10
Жим гантелей лежачи на лаві в нахилі вгору210-12
Тяга в нахилі однією гантеллю2-38-10
Розведення однієї руки в сторону з гантеллю1-210-12
Почерговий підйом на біцепс з гантеллю28-12

 

 

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X