Ретаболіл

Ретаболіл – анаболічний стероїд (ін’єкційний), є синтетичним похідним тестостерону, покращує засвоєння білка, викликає затримку азоту, кальцію, натрію, калію, хлоридів і фосфору. Він покращує ріст м’язової маси, кісток, має низьку андрогенної активністю.

Цей препарат був створений в середині 50-х років, зараз випускається в Угорщині на заводі Гедеон Ріхтер. В одній ампулі міститься 50 мг діючої речовини, сама ампула має 1 мілілітр. Сам препарат був розроблений як медичний засіб який лікує такі хвороби: як дистрофія м’язів, карликовість, статева слабкість.
Спортсмени використовують дозування в 500-600 мг на тиждень (це 10-12 ампул). Нандролон популярний серед спортсменів.
З плюсів:  Нандролон (Ретаболіл) можна купити в аптеці, тільки по рецепті, так як цей препарат використовується як ліки в медицині. Його ціна не дуже велика в порівнянні з іншими стероїдами.
З мінусів: Що через пара курсів та доза вже не діє і її потрібно збільшувати. А це не зручно тим що його концентрація не велика в ампулі і потрібно робити багато ін’єкцій.
Багато хто використовує комбінацію метан (Метандростенолон) плюс ретаболіл, ефект стає кращий, навіть з’являється кращий апетит від метану і не потрібно через силу запихати в себе їжу.
Якщо ви надумали робити “сушку” (хочете позбутися жиру і води, щоб максимально зробити рельєф м’язів), сідайте на дієту, то тоді ретаболіл перестає діяти, справа в тому що в організмі не вистачає корисних мінеральних речовин, води та ін. А цей стероїд повинен затримувати ті всі речовини в організмі і тим самим збільшувати ефект росту м’язів.
Також буває що ви можете купити підробку або неякісний препарат, після їх прийому у вас може піднятися температура, ви можете почервоніти, на тілі з’явиться висип.
Побічні ефекти цього препарату: можлива вугрі, підвищений тиск через те що препарат затримує воду, придушення секреції гонадотропіну, пригнічення функції яєчок.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X