Основні помилки в ваших тренуваннях

Багато людей тренуючись допускають багато помилок, які заважають їм досягати тих результатів, які вони хочуть. Тому, друзі, давайте вчиться на чужих помилках і прогресувати, домагаючись тієї мети, яку ми перед собою ставимо.

Відсутність розминки

Розминка це те, що не тільки вбереже вас від неприємних травм і розтягувань але і підготує вашу серцево-судинну систему до майбутнього фізичного навантаження. Не здумайте відразу переходити до важких базовим вправам, завжди виконуйте розминку протягом 5-7 хвилин, це розігріє і підготує ваші м’язи і суглоби.

Відсутність розтяжки

Не починайте своє тренування без легкої розтяжки. Розтягуйтеся з верху тіла і закінчуйте низом (шия, тріцепси, біцепси, найширші м’язи спини, середина спини, грудні м’язи, прес, сідниці, передня поверхня стегна, задня поверхня стегна і литкові). Не затримуйте дихання при розтягуванні, кожну вправу триває приблизно майже 7- 10 секунд, до відчуття легкого розтягування. Дуже важливо розтягнуться, щоб запобігти травматизму.

Часті тренування на одну і ту ж групу м’язів

Не потрібно качати одні й ті ж м’язи частіше двох разів на тиждень, особливо це стосується великих м’язових груп. Наприклад, груди – це велика і не витривала м’яз (у звичайному повсякденному житті вони практично не беруть участь), тому не потрібно їх качати частіше одного разу на тиждень. Великим м’язам потрібно більше часу на відновлення, ніж дрібним, врахуйте це при складанні вашої програми тренувань.

Збільшення робочих ваг за рахунок поганої техніки

Дуже часто спортсмени намагаються збільшити робочі ваги на шкоду техніці. Але, якщо ви не здатні справиться з такою вагою, використовуючи хорошу техніку, значить ваше тіло ще не готове до нього. І від такого підходу до тренувань буде більше шкоди, ніж користі.

Затримка дихання під час виконання вправи

Дуже поширена помилка, особливо у новачків. Такий спосіб тренувань дуже сильно піднімає артеріальний тиск і з часом може призводити до гіпертонії, і теоретично до інфарктів і інсультів. Тому намагайтеся видихати на зусиллі завжди!

Недостатнє вживання води під час тренувань

Необхідно робити хоча б один ковток води кожні 10-15 хвилин протягом всього тренування. Інакше у вас буде зневоднення, яке не дасть вам повноцінно і продуктивно тренуватися, що позначиться безпосередньо на якості тренінгу. Так само випивайте склянку води за 30-40 хвилин до і через такий же час після тренування.

Тренування на голодний шлунок

Дуже часто люди приходять на тренування голодні, наприклад, зранку не поснідавши, йдуть тренуватися. Що відбувається в такому випадку? Дивіться: за ніч ваш організм витратив глікоген, йому більше нізвідки брати енергію. Ви приходите на тренування і починаєте працювати в анаеробному режимі, коли пульс вище цільової зони, тобто жироспалювання відбуватися практично не буде. Звідки організм буде брати енергію? З ваших м’язових структур! Ви будете приходити в спортивний зал, щоб тренувати і збільшувати в обсязі м’язи, а організм буде їх спалювати. Тому за 1-1,5 години до тренування постарайтеся повноцінно поїсти.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X