Метанабол

Метанабол (methanabol) – один з найбільш популярних препаратів серед спортсменів. Випускається у формі таблеток, і славиться досить високим анаболічним впливом на організм. Що стосується андрогенного ефекту, то він трохи нижчий.

Кілька років тому, основа даного стероїду використовувалася тільки в медицині. Через якийсь час, вчені прийшли до висновку, що його можна використовувати і в спорті.

Можна дуже часто чути думку, що methanabol надзвичайно шкідливий для організму, і надає тільки згубний вплив. Насправді, це зовсім не так. Подібну думку висловлюють, як правило, ті, хто ніколи не користувався цим стероїдом, а тільки читав відгуки на форумах сумнівного характеру.

Після курсу прийому метанабол можна виділити наступні ефекти:

  • Швидкий набір м’язової маси.
  • Підвищений апетит.
  • Нормалізація обміну речовин.
  • Позитивний вплив на кістки.
  • Зростання силових показників.

З огляду на наведене вище ефекти, можна зробити висновок чому препарат цінується атлетами.

Як приймати метанабол?

Відразу варто відзначити, що даний препарат не рекомендується приймати жінкам і дівчатам, а так само тим спортсменам, які мають проблеми з тиском, серцем і печінкою.
Що стосується нормального дозування, то воно не повинне бути більше тридцяти міліграмів. Бажано одну дозу розділити на кілька прийомів. Перед тим, як людина планує випити препарат, він не повинен нічого їсти. Якщо прийом не буде проводитися на порожній шлунок, то є ризик того, що не вдасться домогтися бажаного ефекту.
Починати курс метанабола краще з мінімальних доз. Рекомендується, щоб перша доза складе десять міліграмів. Поступово, можна збільшувати дозування. Максимум можна прийняти тридцять міліграмів. Якщо вжити більше, тоді можна отримати серйозні побічні ефекти. Тривалість курсу повинна скласти не більше шести тижнів.
Для того щоб отримати гарантію того, що вдасться уникнути побічних ефектів, слід після курсу приймати спеціальні препарати. Ознайомитися з переліком необхідний препаратів можна в інтернеті.

Для отримання максимального ефекту, метанабол можна комбінуватися з іншими стероїдами. Як правило, спортсмени, які хочуть набрати якісну м’язову масу, додають в курс нандролон, сустанон і тестостерон.

Метанабол побічні ефекти

В цілому, якщо перед курсом порадитися з лікарем, а також не порушувати встановлену дозування, то можна уникнути побічних ефектів. Якщо ж все-таки не вдалося цього зробити, то найчастіше можна отримати велику кількість рідини в суглобах і прищі на всьому тілі. Лякатися не потрібно, адже подібні проблеми легко усунути. Потрібно додати в курс антиестроген, і можна не хвилюватися з приводу побічних ефектів.

Якщо даний стероїд почне приймати жінка, то слід готувати себе до того, що може початися маса серйозних проблем, аж до маскулізаціі.
В цілому якщо серйозно порушити встановлену дозування, то можуть з’явитися проблеми з серцем, почнуть випадати волосся і так далі.
Обов’язково дотримуйтеся тієї дозування, яка прописана в курсі.

Купити метанабол

Препарат не входить в список заборонених, тому його можна знайти в будь-якому фармакологічному магазині. Важливо звертати увагу на упаковку, щоб не придбати підробку. Купивши підробку ви ризикуєте серйозно нашкодити своєму організму. Також не варто намагатися заощадити на собі, адже це може вийти боком.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X