Метан

Метан – це скорочене слово анаболічного стероїду, справжня назва препарату –метандростенолон, напевно кожен атлет який приймає стероїди починає саме з цього стероїду. Атлети в залі так звикли його називати, назва препарату довга і важко вимовляється.

Цей анаболік дуже популярний, через те що дешевий і дає непоганий результат. Метан вважається один з найдешевших стероїдів, його ціна 4-5 долара.
Сам препарат випускається в таблетках по 5 міліграм, упаковка 100 штук або в банці 300 штук.
Цей анаболічний стероїд раніше був дуже популярний, адже інші тоді не можливо було дістати.
Якщо ви ходите в тренажерний зал, думаю не раз чули фразу: А де можна купити метан, а ти можеш мені його дістати? Як бачите цей стероїд дуже популярний.
З мінусів він дуже токсичний, дає велике навантаження на печінку, також після закінчення його прийому різко падає набрана маса, все це пояснюється тим, що метан робить велику затримку води, а після закінчення його прийому вода виходить з організму. Ще з побічних ефектів може бути біль в яєчках, криваві виділення разом зі спермою, ну і вугрі.
У одних цей препарат навіть при високих дозах не викликає сильних побічних ефектів, а у інших навіть від дози 20 мг починаються побічні ефекти.
Після закінчення прийому препарату рекомендую зробити чистку своєї печінки за допомогою карсила, есенціале та інших схожих ліків.
Цей препарат дуже старий його винайшли в США в 1956р і назвали його Діанабол (інша назва метану). Краще відмовитися від прийому цього препарату через його сильною токсичності, а приймати ін’єкційні стероїди вони менш токсичні, гарною заміною буде Андриол він не так токсичний.

Ну а якщо ви вже вирішили його приймати і вас не переконати в цьому.

Ось схема прийому метану:

  • Метан приймають 4-5 таблеток в день (1 таблетка = 5 мг), найкраще його приймати вранці з 8 до 9 і після обіду близько 18 годин, в той час в організмі найбільш вміст тестостерону в крові.
  • Є схеми прийому стероїду кожні 3-4 години, але вона не ефективна, з-за такої схеми організм дуже швидко звикає до препарату, а ще й отримуєте багато побічних ефектів.
  • Також не потрібно плавно збільшувати навантаження прийому метану по системі піраміди і плавно робити вихід з-за такого способу можна знизити вироблення власного тестостерону який виробляє сам організм (яєчка і надниркові залози).

Максимальний час прийому метану 3 – 4 тижні, після чого робите перерву і чистите свою печінку.

Примітка завжди перед прийомом стероїду добре все дізнайтеся про нього і вже тоді приймайте його!

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X