Ключеві питання про стероїди

Найчастіші питання про стероїди: чи ефективні вони для набору м’язової маси і чи існують легальні анаболіки. Чи можна пройти один курс і зупинитися?

Як працюють стероїди?

Препарати, звані «стероїдами» або «анаболіками» (Метандростенолон, Нандролон, Анабол, Данабол, Анаполон, Дека і інші) є, по суті, штучним тестостероном. Їх вживання в рази збільшує рівень цього чоловічого гормону в організмі.

У свою чергу, високий рівень тестостерону покращує обмінні процеси білка, прискорюючи відновлення і зростання м’язів, а також знижує рівня стресового гормону кортизолу, що дозволяє тренуватися триваліше і з більшою ефективністю.

Чи ефективні стероїди?

Ін’єкції великих доз тестостерону кардинально змінюють метаболізм – анаболічні стероїди дозволяють набирати м’язову масу і знижувати одночасно жировий прошарок навіть при найбезглуздіших програмах тренінгу і відсутності дієти.

«Жироспалюючі» стероїди в таблетках (Станозолол, Вінстрол, Анавар, Оксандралон), а також синтетичний гормон росту вважаються багатьма тренерами і бодібілдерами мало не звичайної спортивної добавкою, що дозволяє підсушити м’язи і посилити рельєф преса.

Чи можна легально купити анаболіки?

стероїди

У кожній країні стероїди і подібні препарати мають свій рівень «легальності» – десь продаж і використання є кримінальним злочином, десь вони продаються в аптеках за рецептом лікаря, а десь препарати взагалі знаходяться практично у вільному доступі.

Однак навіть якщо стероїди відкрито продаються в аптеці, це абсолютно не означає, що вони розраховані на «косметичне» вживання з метою збільшення м’язів. Такі препарати завжди має найсильніші наслідки для організму, і їх застосування повинно бути виправдане.

Чи небезпечно приймати стероїди?

Анаболічні стероїди небезпечні і під час прийому (високий рівень тестостерону значно підвищує агресивність), і відразу по закінченню (за рахунок потужного «ефекту відкату» і повернення кортизолу на нормальний рівень), і в довгостроковому періоді.

Серед головних наслідків прийому стероїдів для здоров’я можна назвати порушення роботи печінки, підвищення рівня холестерину, збільшення молочних залоз за жіночим типом, а також ризик погіршення стану шкіри і провокування розвитку облисіння.

Вживають спортсмени анаболіки?

ін'єкційні стероїди

З огляду на те, що вживання «додаткового» тестостерону по закінченню курсу практично неможливо визначити допінг-контролем, багато бодібілдерів і спортсменів силових видів спорту (в першу чергу, американський футбол і рестлінг) вживають стероїди.

Важливо відзначити, що досягти величезної м’язової маси при низькому рівні жиру практично неможливо без допомоги хімічних препаратів. Переважна кількість великих бодібілдерів набрали м’язи виключно за допомогою анаболічних стероїдів.

Але мої друзі пробували, і все нормально …

Під час першого циклу анаболіків ви будете почувати себе суперменом зі сталевими м’язами, постійної ерекцією і шаленою сексуальною активністю. Але по закінченню курсу потенція знизиться, а м’язова маса зменшиться. Розпочнеться сильна депресія.

З огляду на те, що для розвитку небезпечних наслідків прийому стероїдів потрібні роки, а м’язова маса з’явиться відразу, ви переконаєте себе і своїх друзів, що все нормально, ніж створите приклад для наслідування, втягнувши інших в це замкнене коло.

Чи можна пройти один курс і зупинитися?

Якщо у вас є навіть найменша схильність до розвитку бігорексії (психічне відхилення, при якому м’язистий чоловік бачить себе надмірно худим), ви не зможете зупинитися після першого циклу анаболічних стероїдів, і будете повторювати його постійно.

Наступні цикли зажадають все більшої кількості препаратів, і почавши з «нешкідливих» і «легальних» таблеток ви досить швидко перейдете до ін’єкцій. Бажання бути максимально великим і потужним змусить вас забути про будь-які, навіть найстрашніших, наслідки.

Недосконале законодавство деяких країн допускає вільний продаж стероїдів і гормону росту. Важливо пам’ятати, що стероїди формують сильну психологічну залежність, і пройшовши перший курс анаболіків, ви вже не зможете зупинитися.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X