Діанаболос

Діанаболос (dianabolos) – один з тих стероїдів, який має не дуже сильну андрогенну дію на організм, однак може похвалитися надзвичайно сильним анаболічним ефектом.
Спортсмени використовують цей препарат для того щоб набрати якісну м’язову масу, збільшити силові показники і підвищити рівень витривалості.

Головне діюча речовина стероїду (Метандієнон) було виведено ще в середині минулого століття. Вона використовувалася для того щоб організм швидше відновлювався після важких хвороб, а також допомагав в лікуванні опіків. Трохи пізніше вчені визначили, що речовина можна застосовувати дівчатам, для того щоб підвищувати тонус організму. У сучасному житті користується величезною популярністю серед професійних бодібілдерів.

Спортсмени відзначають наступні ефекти від прийому Діанаболоса:

  • Значне зростання силових показників;
  • Сильно підвищується рівень витривалості;
  • У малих кількостях спалюються жирові відкладення;
  • Кістки стають міцнішими;
  • Збільшується чиста м’язова маса.

Як приймати Діанаболос

Відразу варто відзначити важливий момент. Препарат можуть приймати тільки ті люди, яким вже більше двадцяти років. Перш ніж почати курс, слід провести консультацію з лікарем, який має досвід в подібних питаннях. Обов’язково варто зрозуміти, чи здатний ваш організм нормально сприймати цей стероїд.
Нормальне дозування, від якого не буде побічних ефектів – 15 – 16 міліграм. Приймати потрібно кілька разів на день. Щоб діанаболос засвоювався краще, рекомендується вживати його під час їжі. Професіонали рекомендують починати з мінімальних доз, а потім поступово їх збільшувати, якщо не спостерігається ніяких побічних явищ.
Що стосується тривалості курсу, то вона становить від 30 до 45 днів. Вважається, що за цей період часу, спортсмен в обов’язковому порядку набере до 8 кілограм м’язової маси. Максимально високих результатів можна досягти тільки в тому випадку, якщо дотримуватися правильного харчування і якщо регулярно тренуватися.
Якщо перевищити тривалість курсу, це може негативно відбитися на роботі печінки і на серці.

Побічні ефекти

Негативний вплив препарату спостерігається в основному в разі перевищення дозування або в разі перевищення тривалості курсу.

Більшою мірою, відзначають наступні негативні наслідки:

  • Проблеми з печінкою;
  • Випадання волосся;
  • Затримка великої кількості рідини в організмі;
  • Атрофія яєчок.

Існує думка, що якщо дотримуватися всіх правил вживання, то побічних ефектів не виникне.
Жінкам приймати діанаболос категорично не рекомендується. Все тому, що він викликає у них процес формування вторинних статевих ознак.

Діанаболос відгуки

Стероїд дуже популярний в широких колах, тому знайти про нього відгуки дуже і дуже просто.
Велика частина спортсменів позитивно відгукуються по даному препараті, проте відзначають високу ймовірність появи побічних ефектів. З іншого боку, вони стверджують, що повне дотримання всіх правил дасть можливість знизити ймовірність негативних наслідків до мінімуму.

Можна зустріти відгуки про те, що після використання діанаболоса спортсмени набирають близько 9 кілограм м’язової маси, і все це за сім тижнів. Бодібілдери відзначають, що можна значно збільшити витривалість і підвищити силові показники.

Купити діанаболос можна досить просто. Досить відвідати будь-який магазин спортивної фармакології, і зробити замовлення. Якщо в магазині подібний товар відсутній, то варто зайти в інтернет-магазин. Головне, не купити підробку, адже тоді шкоди здоров’ю буде просто неймовірним!

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X