Дека дураболін

Дека дураболін – анаболічний стероїд, це його торгова назва препарату. Він містить в собі нандролон деканоат, також як і ретаболіл. В цьому препараті його концентрація набагато більша ніж в ретаболілі, і тим він цінніший.

Це один з популярних ін’єкційних стероїдів, від оральних він краще тим що відразу потрапляє в кров. Вперше в продажу Дека Дурабулін з’явився на початку 60-х років. Прийом цього препарату стимулює м’язові волокна, і вони починають накопичувати азот. Зазвичай використовують від 200 до 600 мг  в тиждень. Щоб уникнути накопичення води в організмі Дека Дурабулін можна приймати разом з Нольвадексом і Провіроном. Якщо не перевищувати дозу більше 400 мг прийому в тиждень, то побічні дії будуть мінімальні.

З мінусів: Він накопичує воду в оргазмі, хоча набагато менше ніж інші тестостероні препарати.

З плюсів: Кажуть, що коли організм набирає рідину від цього стероїду, спортсмени у яких проблеми з суглобами не відчувають болю, так з’являється більше мастила в суглобах. Цей стероїд блокує вироблення гормону кортизолу, який відповідає за розпад білка (м’язів) на амінокислоти, також від затримки води він починає краще синтезувати протеїни в організмі. Також з плюсів Дека Дураболина що навантаження на печінку цього препарату не велика, дослідження показали що ті спортсмени які приймали цей препарат кілька років, не мали сильних змін в печінці.

Побічні дії цього препарату: ті хто перевищують дозу у них можуть виникнути такі побічні дії: зниження згортання крові, може текти кров з носа, рани довго заживають. Підвищується кров’яний тиск, головні болі, вугрі. Якщо довго приймати препарат можливе зниження до сексуального потягу, зниження рівня тестостерону.

Для жінок краще за все не перевищувати дозу в 200 мг на тиждень, щоб уникнути побічних дій, якщо жінка перевищує дозу то може початися маскулінізація, підвищений ріст волосся, голос стає грубий, гіпертрофія клітора, підвищення лібідо.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X