Болденон

Незважаючи на те, що болденон не поступається за своїми характеристиками іншим анаболічним препаратів, його вживання не знайшло широкого застосування серед вітчизняних бодібілгеров.

Пов’язано це з тим, що його створення мало конкретну спрямованість. А саме використання у ветеринарній фармакології.
Але навіть якщо врахувати його первісну «тваринницьку» орієнтацію, його місце в раціоні західних атлетів займає далеко не останнє місце.
Болденон можна охарактеризувати як препарат, що володіє сильними анаболічними властивостями при відносно слабких естрогенних і андрогенних складових.
Унікальність цього препарату полягає в тому, що при незначній ароматизації перехід тестостерону (чоловічий статевий гормон) в естроген (жіночий статевий гормон) практично не помітний.

Іншими словами такі побічні явища, як гінекомастія-збільшення грудних залоз, відкладення жиру ніяк себе не проявляють.

Також популярність болденона викликана його здатністю стимулювати вироблення гормону (ЕПО) електропотеіна. ЕПО відповідає за формування в організмі еритроцитів-червоних кров’яних тілець. При цьому відбувається інтенсивне надходження кисню до м’язових тканин. А це в свою чергу покращує венозність. Цією властивістю з успіхом користуються легкоатлети, так як головна складова їхнього успіху залежить, перш за все, від витривалості, швидкості, останнього ривка.

Найчастіше болденон використовується при «сушінні». Таке застосування пов’язано з тим, що завдяки таким своїм властивостям, як майже повна відсутність ароматизації і слабкою прогестагеної активності, можна уникнути небажаного накопичення води в м’язових волокнах.

  • У массонаборних циклах цей препарат найкраще застосовувати в поєднанні з іншими анаболіками.
  • Хороший результат виходить при його використанні з ін’єкціями сустанона або тестостерону.

До недавнього часу придбання стероїдів було пов’язане зі значними труднощами. Найчастіше це була контрабанда, або продукція доморощених хіміків-фармакологів.

На сьогоднішній день ситуація така, що труднощі при виборі препарату виникають від достатку пропозицій і реклами, яка не завжди відповідає істині. Часом для новачка це ставати нерозв’язною проблемою.

Щоб болденон купити дійсно відповідної якості, найкраще скористатися рекомендаціями перевірених наставників або професійних бодібілгеров.
Болденон, застосування якого обумовлено перш за все відсутністю протипоказань, які супроводжують деяким стероїдів, дає належний ефект тільки при суворому виконанні інструкцій і правил прийому.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post
0
X