Бодібілдинг – вибір сильних!

Літо, спека ти йдеш по вулиці в шортах і майці, а на тебе всі дивляться, обертаються перехожі, дівчата кидають захоплені погляди. Та й хлопці дивляться чи то із заздрістю, чи то з подивом. Так у чому ж справа? А справа в тому, що ти бодібілдер! Жоден спортсмен не привертає до себе більше уваги ніж люди, які посилено тренують власне тіло. Ніщо не вражає більше величезних рук при цьому приголомшливо опрацьованих, коли видно кожну жилку, коли м’язи, як сталь. На пляжі твій прес в центрі уваги, та й вигляд величезної спини (від якої падає така тінь що твоїй дівчині не потрібена парасольку від сонця) просто шокує людей не знайомих з цим видом спорту.

Подумати тільки – всього пару років тому ти прийшов у зал, соромлячись зайшов, спробував потиснути 40кг і …. не вийшло. Зараз навіть смішно думати про ці цифри (підйом гантелей на біцепс ти виконуєш з великою вагою) А що вже говорить про обсяг рук! Будь-яка футболка бовталася на тобі як ганчірка. А зараз і розмір підібрати проблема. Та що говорити хто не знає Арнольда Шварцнегера. Найзнаменитіший актор-спортсмен і найвідоміший спортсмен-актор. Він теж починав худим і високим юнаком. Саме бодібілдинг зробив його тим, ким він є – термінатором, губернатором і просто одним з найвідоміших людей в світі.

Якщо ти хочеш бути завжди в центрі уваги, завжди користуватися успіхом у дівчат. Бути просто здоровим і сильним. Тоді тобі в наші ряди. До лав бодібілдерів.

Завдяки бодібілдингу ти можеш побудувати власну кар’єру і навіть долю! Все в твоїх руках.

Administrator

Засновник сайту: "Бодібілдинг та фітнес для початківців"

See all author post

Leave a Comment

Your email address will not be published.

0
X